Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Wojciech 18 miesięcy walczył o życie teraz walczy o zdrowie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojciech ma uraz czaszkowo-mózgowy,Wodogłowie,Niedowład spastyczny czterokończynowy,Skostnienia około szkieletowe okolicy stawów biodrowych oraz Epilepsje.Zwracam się z prośbą o pomoc finansową

 

 

Wojciech Tomaszewski urodził się 22 listopada 1977 roku. Jest tatą dwójki dzieci, 11-letniego Kuby i 8-letniej Alicji. W wyniku nieszczęśliwego wypadku, 16 maja 2009r., zapadł w śpiączkę mózgową. Słowa które żona Wojciecha pamięta z tamtego dnia, brzmiały jak WYROK: Uraz czaszkowo-mózgowyNiedowład spastyczny czterokończynowy i śpiączka.
 

W listopadzie 2010 roku, Wojtek zareagował po raz pierwszy na polecenie, po wstawieniu zastawki komorowo-otrzewnowej. Jednak w tym czasie w organizmie zaszły bardzo duże zmiany!
 
Wojtek jest po dwukrotnej kraniektomii, prawo i lewostronnej. Pomimo tego, ze jest przytomny, dalej oddycha przez rurkę tracheostomijną. Karmiony jest przez Pega. Ma przykurcze i spastykę. Na biodrach powstały skostnienia poza szkieletowe, które blokują jakikolwiek ruch w stawie biodrowym, a ostatnio doszły ataki Epilepsji.
 

Podsumowując, Wojtek jest całkowicie zależny, od osoby drugiej we wszystkich czynnościach życiowych. W domu Wojtkiem opiekuje się Jego żona i dzieci.

Rodzina utrzymuje się z zasiłków z MOPS-u. Rodzinie brakuje na wszystko, na opatrunki jałowe, octanisept do dezynfekcji, cewniki do odsysania, pampersy, podkłady, maści, leki, witaminy wspomagające koncentracje, opatrunki i... plastry.


 Darowizny zbierane są, na:

  • Codzienną i intensywną rehabilitacje
  • Odżywki wysokobiałkowe (Protifar, nutridrinki)
  • Zajęcia z Neurologopedą
  • Sprzęt rehabilitacyjny (Rotor, stół pionizacyjny, parapodium)
  • Elektrostymulator z prądami (FES) mięśniowa
  • Turnusy rehabilitacyjne - ponieważ umieszczenie Wojtka na oddziale rehabilitacji neurologicznej graniczy z cudem.
  • Leczenie komórkami macierzystymi

Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc finansową,
która pomoże przezwyciężyć trudy codziennego życia tej rodzinie.
 

Numer konta w Fundacji "Światło", na który możesz skierować pomoc,
znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/…701

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej