Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Poznaj Monikę. Przez zaszczepienie, Jej życie odwróciło się o 180 stopni - Pomagamy.Dbv.Pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Monika została zaszczepiona na błonice oraz tężca. Od tamtej pory życie Jej, jak i najbliższych odwróciło się o 180 stopni. Stwierdzono u Niej polineuropatie demielinizacyjną z cechami uszkodzenia nerwu obwodowego.

 

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że 11 stycznia 2013r. po długiej walce
z chorobą, zmarła Monika. Ostatnie pożegnanie odbędzie się w środę
(16 stycznia) o godz. 12 w Legnicy.


 

RODZINIE... SKŁADAMY SZCZERE KONDOLENCJE,
ŁĄCZĄC SIĘ Z WAMI W ŻALU...Poniżej Jej historia choroby

Monika Długołęcka przyszła na świat w 1989 roku, jako zdrowe dziecko. Niestety, szczęście nie trwało długo... W wieku dwóch miesięcy została zaszczepiona na błonice oraz tężca i od tamtej pory życie Jej, jak i swoich najbliższych odwróciło się o 180 stopni. Stwierdzono u Niej polineuropatie demielinizacyjną czyli niedowład wiotki czterokończynowy z cechami uszkodzenia nerwu obwodowego, na poziomie pni nerwowych.

Stało się tak na skutek szczepienia, ale jak wiadomo nie można tego udowodnić, gdyż w wieku 2 miesięcy dziecko nie jest jeszcze na tyle rozwinięte (nie chodzi, nie mówi itp.) aby dojrzeć związek między ewentualnymi powikłaniami po szczepieniu.

Pomimo iż Jej życie uzależnione jest od pomocy Innych osób, chce zrobić wszystko co w Jej mocy, by móc cieszyć się życiem i korzystać z niego jak najdłużej. Ma wiele marzeń, celów a także planów do których chce konsekwentnie dążyć. Wierzy w to, że dzięki ogromnej determinacji którą w sobie posiada uda się zrealizować chociaż część z zamierzonych planów. Dzięki intensywnej rehabilitacji, która towarzyszy Jej od pierwszych miesięcy życia, dziś może w miarę swoich możliwości, korzystać z życia.

Jest młodą osobą, która całkiem niedawno wkroczyła w dorosłe życie i ma nadzieję, że będzie Jej dane jeszcze długo się nim cieszyć. Jednak by to było możliwe, musi mieć zapewnioną stałą, intensywną rehabilitację ruchową, która również zabezpiecza sprawność Jej układu oddechowego.

Niestety Nasze państwo nie jest skore do pomocy...

Do tej pory z własnej kieszeni opłacała prywatną rehabilitację, jednak jej koszty znacznie przekraczają możliwości Jej rodziny. Godzina zajęć kosztuje 70 zł. a takich godz. tygodniowo potrzebuje kilka.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przedłużenie Moniki aktywności. Monika boi się, że brak pieniędzy na rehabilitację skaże Ją na ciągłe siedzenie w czterech ścianach, a tego by nie przeżyła...

pomagamy.dbv.pl/....492

KOMENTARZE

 • @
  A dieta?
 • zielona dieta
  koniecznie sprawdź na youtube: surowa dieta. To naprawdę działa, oczyszcza organizm z tego syfu. Powodzenia!
 • Szukajmy, stosujmy
  Najsmutniejsze jest to, że mamy tak znikomą świadomość tego jak możemy powrócić do zdrowia. Nikt nie twierdzi, że jest to proste w zastosowaniu – przeżyłam to.
  Lekarze byli bezradni a ja umierałam. Osiwiałam (innych rewelacji oszczędzę czytającym) a moje nerki i wątroba nie spełniały swojej funkcji. Całkowita degeneracja organizmu – wydawałoby się, że po wielu miesiącach a, wręcz latach (no.. 2 latach restrykcyjnej diety) , że powrót do NORMALNEJ żywności przynosi wybawienie choć jej zdobycie wydało mi się niemożliwe.
  JA WIEDZIAŁAM, ŻE WALCZĘ O ŻYCIE, ŻE TO NIE ZABAWA, I NIE CZAS NA KOKIETERIĘ I ŻE ZROBIĘ I WYPRÓBUJĘ WSZYSTKO!
  Najpierw próba zakupów w Macro – np. tysiące półek np. ze śledziami (akurat mój stary to lubi) w oleju, occie, takim czy innym gównie – wszystko syf chemiczny. Większość produktów to samo. Nie miałam co kupić… Etykiety= tablica Mendelejewa. CZYTAJMY ETYKIETY.
  To samo z innymi produktami. Syf. Nic nie nadawało się do spożycia.
  Polecam proste żarcie. Nauczyłam się piec chleb żytni na zakwasie – prostota, zapach, mniam! Organizuję ogródek warzywny – piachy u nas ale miałam piękne marchewki, cukinie dynie, a słoneczniki – piękność sama w sobie…
  Zanotowałam wiele receptur, przepisów znanych z dzida pradziada. Wręcz wydobywamy je z moim chłopem od naszych rodziców. Spisujemy, próbujemy, sprawdzamy.
  Ludzie, to co jemy to PASZA DLA BYDŁA – bez żadnych składników odżywczych .
  Dlaczego myślimy, że jakiekolwiek terapie medyczne mogą pomóc? Skąd to przeświadczenie?
  To jest także pytanie osoby, której najbliżsi pasą dziecko czipasami…
 • dziękuje
  dziękuje w imieniu Moniki, za zainteresowanie i każdą cenną wskazówkę, która będzie Jej przekazana.
 • @pomoc dzieciom
  warto pamiętać o wyeliminowaniu sztucznych produktów (zawierających chemię) i przetworzonych (mąka, cukier, wędliny ze sklepu), a także glutenu i innych lektyn pokarmowych które mogą dawać ukrytą reakcję alergiczną i autoagresję systemu immunologicznemu który działa ściśle w połączeniu z ukł. nerwowym.
 • do autora
  Dziękuje za artykuł.
  Monice należy bezwzględnie pomóc .
  Ponad to jest to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy na temat przyczyn szkodliwości niektórych szczepionek do których przyjmowania jesteśmy urzędowo zmuszani.
  W czyim interesie pozostawiam domyślności czytających.
  Polecam lekturę listu otwartego którego łatwo znaleźć klikając"Szczepionki, autyzm, rtęć".
  Osobiście uważam że jest to największa afera ostatnich dziesięcioleci w Polsce, na dodatek ciągle trwająca pomimo otwartego protestu środowiska lekarzy którzy od 25 lat to badali i których to wyniki badań są wręcz porażające.
  Los Moniki to tylko jeden z licznych przykładów skutków ubocznych szczepienia typami które od wielu lat są stosowane na zachodzie Europy w ostateczności a np w Szwecji wręcz zabronione.
  Przypadek dzięki temu listowi przebija się do szerszej wiadomości.
  Takich przypadków są w naszym kraju tysiące a może więcej i można się tylko domyślać że cisza w tej sprawie spowodowana jest obawą przed milionowymi odszkodowaniami.
  O ile taki powód można by jeszcze zrozumieć to fakt że PRECEDERU nie przerwano pomimo medycznego udokumentowania jego szkodliwości a ofiary pozostawiono samemu sobie to już powód do prokuratorskiego dochodzenia.
  Proszę zapoznajcie się z listem otwartym i piszcie o tym gdzie tylko się da.
 • @alf
  Poszerzenia... tu nie ma co poszerzać i pastwić się nad ludźmi tylko wrócić do podstaw. Anafilakcja w szczepieniach to rzecz znana od czasu początków łaskawego przyjęcia przez nadludzi szczepień jako zasadna metoda lecznicza. A że raz na jakiś czas pojawia się reakcja alergiczna i szzczepiony może zejsć... to jest "koszt" przewidziany przez medycynę i farmację.

  Poza oficjalnym obiegiem funkcjonuje niepisane i niemówione prawo (omerta) bo każdy główkujący wie że zasada zepsucia jest najbardziej dochodowa. Musisz mieć co naprawiać więc jak się popsuje to sukces.

  Cywilizacja śmierci. A ktoś cierpi.
 • @alf
  o szczepionkach także piszemy w tym miejscu

  http://pomagamy.dbv.pl/articles.php?cat_id=15
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Monice, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż Monice w chorobie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej