Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Prosimy o pomoc dla Mateuszka, w zbiórce pieniężnej na wyjazd, leczenie i pobyt w klinice w Berlinie - Pomagamy.Dbv.Pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mateusz Skoczylas, urodził się z Nowotworem - naczyniakiem krwionośno-limfatycznym w obrębie jamy brzusznej, miednicy, pachwiny, pośladka i uda lewego. Mamy nadzieję, że dzięki ludziom o wielkim sercu, Mateusz będzie mógł w pełni cieszyć się zdrowiem

Szanowni Państwo!
Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe
na leczenie Mateuszka


Mateusz Andrzej Skoczylas urodził się 19 kwietnia 1997 roku z naczyniakiem krwionośno-limfatycznym w obrębie jamy brzusznej, miednicy, pachwiny, pośladka i uda lewego.

Jest on mądrym i bystrym chłopcem, jednak naczyniak uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Przemieszcza na prawą stronę pęcherz moczowy, jelita i nerkę. Przez wszystkie lata rodzice szukali pomocy u lekarzy specjalistów. Jednak naczyniak jest tak rozległy, że lekarze w Polsce nie są w stanie Mu pomóc.

Od 2001 roku jest pod stałą opieką Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Przeszedł tam kuracje chemioterapią, co w założeniu miało zmniejszyć naczyniaka, ale efekt był zerowy. Przed Mateuszem pojawiła się szansa leczenia poza granicą Polski.   

Mateusz przeszedł leczenie chemioterapią, skleroterapię, trzy operacje usunięcia naczyniaka w jamie brzusznej i częściowe usunięcie naczyniaka na nodze. Za każdym razem naczyniak jednak odrastał i tak zaczyna dziać się na nowo. Nie dawno miał robione USG i okazało się, ze znów pojawiły się większe cysty.

Celem rodziców jest dalsze leczenie Mateusza w Berlinie przez Profesora Dr Meyera - specjalisty od chirurgii naczyniowej. Dużą przeszkodą dla rodziców jest wiadomość dotycząca zabiegów, które będą wymagać dużych nakładów finansowych.

Mamy nadzieję, że dzięki ludziom o wielkim sercu, Mateusz będzie mógł w pełni cieszyć się zdrowiem... Ogromnie prosimy o pomoc! Będziemy wdzięczni za każdy gest, który da Mu szansę i pomoże w Jego leczeniu i rehabilitacji.


Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/...57

KOMENTARZE

  • Zapraszam
    Zapraszam panstwa do pomocy Mateuszowi powazne choremu. To panstwo Polskie pozostawia takie chore dzieci samym sobie a mysli tylko jak sciagac z ludzi podatki a nie im pomagac.
  • WARTO POMAGAĆ
    Przekaż swój 1% podatku Mateuszowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej