Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomóżmy Dawidkowi wyjechać na następne turnusy rehabilitacyjne - Pomagamy.Dbv.Pl

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dawid choruje na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję, oczopląs i zanik nerwów wzrokowych. Od lat ciężko pracuje by być sprawny jak jego rówieśnicy. Apeluje o pomoc do wszystkich, którym nie jest obojętny los chłopca o pomoc.

 
Zwracam się do Państwa
o pomoc finansową
na rehabilitację i leczenie Dawidka


Dawid Daniel Dembiński choruje na mózgowe porażenie dziecięce, epilepsję, oczopląs i zanik nerwów wzrokowych. Od kilkunastu lat, ciężko pracuje by być sprawny jak jego rówieśnicy. Rehabilitacja przynosi efekty - od roku chodzi o kulach. Jednak terapia jest bardzo kosztowna a największe efekty przynosi kiedy jest kompleksowa - np. pobyty na specjalistycznych turnusach. Koszt jednego turnusu w Tratwie, to kwota prawie 4 tys. zł. Na takim turnusie uczestniczy przynajmniej co drugi miesiąc. Najbliższe rezerwacje są na styczeń, marzec, czerwiec, sierpień, przełom września i października oraz listopad 2012r.

 W grudniu 2010 rodzice znaleźli lekarza, który podjął się operacji oczopląsu. Wada wzroku bardzo utrudnia i spowalnia zdaniem lekarzy i rehabilitantów efekty rehabilitacji Dawidka. To jedna z ostatnich barier, która stoi na przeszkodzie by samodzielnie chodził.

 

Rodzina mieszka na wsi, ojciec Dawidka sam pracuje na rodziny utrzymanie. Dawid ma jeszcze troje rodzeństwa.

Jego marzeniem jest aby chodzić samodzielnie i zagrać w piłkę. Dzięki nam to marzenie może spełnić się.

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą" udostępniła subkonto i zapłaci za terapię, jeśli rodzina nazbiera wystarczające środki na leczenie.

 Dlatego Apeluje o pomoc do wszystkich, którym nie jest obojętny los chłopca o pomoc i wsparcie. Wierzę, że wspólnymi siłami uda się nam zebrać potrzebne środki finansowe na dalszą i ciężką rehabilitacje Dawidka. 

 

Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/...364

KOMENTARZE

  • Czesc Dawid
    Jestes dzielnym chlopcem i napewno uda sie tobie spelnic marzenia. Zycze tego tobie.
  • WARTO POMAGAĆ
    Przekaż swój 1% podatku Dawidowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej