Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Emilka Ludyk liczy na Naszą pomoc

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Emilia choruje na Padaczkę lekooporną,Alergie pokarmową,Atopowe zapalenie skóry,Niedobór IgA oraz ma Infekcje dróg oddechowych.Wymaga kosztownego leczenia,wielu badań i pobytów w szpitalach.Rodzinie brakuje dosłownie wszystkiego.

"Nawet w najciemniejszym momencie
zawsze istnieje nadzieja na światło"

 

Emilia Wiktoria Ludyk urodziła się 26 lutego 2009 r. jako zdrowa dziewczynka. W pierwszych tygodniach życia zaczęły się niepokojące objawy: zaczęła wymiotować, nie chciała jeść. Wtedy po raz pierwszy trafiła do szpitala. Z każdym następnym miesiącem dochodziły kolejne problemy: alergia pokarmowa, atopowe zapalenie skóry, niedobór IgA, które jest przyczyną nawracających infekcji dróg oddechowych.

Gdy Emilka skończyła roczek, po raz kolejny była hospitalizowana z powodu zaburzeń chodu, choć ostatecznie niczego nie wykryto. Pół roku później zaczęły się napady padaczkowe, z krótkimi zanikami świadomości (dziewczynka nieruchomo wpatrywała się w jeden punkt, była nieobecna) i silnymi drgawkami. Niestety, mimo przyjmowania leków, ataki powracają. Są one nie tylko bardzo uciążliwe, ale po każdym z nich dochodzi do regresu nabytych wcześniej umiejętności.

W lutym 2011 r. u Emilki wykryto torbiel w prawym płacie skroniowym, a także padło podejrzenie rzadkiej choroby przemiany materii, kwasicy etylomalonowej.

Dziewczynka wymaga kosztownego leczenia, wielu badań i pobytów w szpitalach. Rodzice nie są w stanie sprostać takiemu finansowemu obciążeniu. Mieszkanie wymaga gruntownego remontu. Rodzinie brakuje dosłownie wszystkiego

Rodzina chętnie przyjmie:
 • Płyny nawilżające i kremy (najlepiej Emolium lub Johnson) na wiele innych jest uczulona
 • Delikatne proszki do prania (sensitive), płyny do płukania, szampony i mydełka
 • Pampersy - rozmiar 5
 • Ubranka - rozmiar: 98-104 cm
 • Buciki zimowe - rozmiar 24, długość stopy 14,5 cm, wysokie podbicie
 • Zabawki edukacyjne, manipulacyjne i skupiające uwagę
 • Mleczko sojowe i kaszki bezmleczne
 • Materiały potrzebne do remontu/malowania/ogrzewania mieszkania
 

 

Każda, nawet najmniejsza pomoc
jest niezwykle cenna.

Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" lub Fundacji "Mam serce"
na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/...270

KOMENTARZE

 • Szanowni Państwo
  Moja Córka także od dziecka bardzo chorowała na różne przypadłości, przede wszystkim alergiczne. Zjeździliśmy z nią wiele km do róznych lekarzy, uzdrawiaczy itp. Niedawno jeszcze w wieku juz 20-tu paru lat, alergia była tak dokuczliwa że jej Twarz była czerwona i napuchnięta, do tego stopnia że wstydziła się pokazywac publicznie. Lekarze mieli na te przypadłości coraz to bardziej silne specyfiki, także sterydowe, które po krótkim zelżeniu choroby powracały jakby ze zdwojona siłą. Całkiem niedawno, Córka zrzygnowana już udała się do sklepu zielarskiego prowadzoengo przez osobę zielarza który dał jej zioła oczyszczające organizm z toksyn i len na okłady na twarz. Po dwóch tygodniach choroba praktycznie wycofała się w 90%. obecnie jeszcze nadal stosuje te zioła by kuracja oczyszczjąca była doprowadzona do końca. Otóż jak się okazuje, powodem 99% chorób (także a może przede wszystkim nowotworowych) jest własnie zanieczyszczenie organizmu toksynami nieorganicznymi i organicznymi. Zanieczyszczona jest żywnośc, woda i powietrze. Jedyna rada na wszystkie choroby to gruntowne oczyszczenie organizmu metodami NATURALNYMI (nie żaden Slim FAst z jakąś tam fazą oczyszczającą, bo to jest kolejna trująca chemia).
  Państwo prosicie m.in o mleczko sojowe. Soja jest własnie jednym z tych produktów alergogennym (często zmodyfikowana gemetycznie, nietolerowana przez organizm i funkcjonująca tam jako toksyna)
  Zachęcam do zagłebienia się w tą tematykę, naturalnych metod oczyszczenia organizmu a z całą pewnością wyleczycie Państwo dziecko urtem z wszystkich przypadłości
 • @Jan Paweł 21:49:46
  Dziękuje za komentarz.
  Ja także jestem za ziołolecznictwem i naturalnymi sposobami leczenia

  "Matka natura nie tylko dala nam pokarm, ale także lekarstwa"

  http://pomagamy.dbv.pl/articles.php?cat_id=6
  http://pomagamy.dbv.pl/weblinks.php?cat_id=1

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej