Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Razem walczmy o życie Joanny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Asia choruje na Wodogłowie w zespole Dandy-Walkera i Padaczkę.Ma Gruczolak przysadki mózgowej,Cukrzycę,Zaburzenia endokrynologiczne i Trądzik odwrócony.Kosztowne Leczenie i rehabilitacja daje nadzieję na poprawę.Stąd prośba o wszelką pomoc.

 

Joanna Wiśniewska - Salejurodziła się 20 stycznia 1984 roku. Od szesnastego roku życia walczy o życie, o odrobinę nieba na ziemi.
Zastanawia się nad tym czy nadejdzie taki czas, kiedy przestanie boleć, kiedy przysłowiowe "skrzydło złamane" chorobą, pozwoli Jej się wzbić ponad cierpienie.

Przeszła przez minione dziesięć lat czternaście operacji głowy, dokucza Jej wewnętrzne wodogłowie, a do tego jeszcze gruczolak przysadki mózgowej, cukrzyca i zmiany dermatologiczne, których nie można leczyć ani chirurgicznie, ani chemioterapią z powodu zbyt dużego obciążenia organizmu.

Asia żyje dzięki zastawkom wszczepionym do mózgu odprowadzającym nadmiar płynu mózgowo - rdzeniowego do otrzewnej i z ogromnej torbieli do komory mózgu a przede wszystkim staraniom lekarzy - neurochirurgów oraz pomocy rodziny i najbliższych.Asia, ma szansę na lepsze życie,
dzięki leczeniu
w komorze hiperbarycznej.


Pierwsza terapia w listopadzie 2010r dała fantastyczne rezultaty. Joanna skierowana jest do powtórnego 34-dniwego leczenia w Mazowieckim Centrum Terapii Hiperbarycznej i Leczenia Ran. Koszty dojazdu z miejsca zakwaterowania (Centrum hiperbaryczne nie posiada oddziału) - nie ma innej opcji jak hotelowa, przekraczają możliwości osoby otrzymującej rentę socjalną i dodatek pielęgnacyjny. Konieczne jest podjęcie leczenia jak najszybciej, stąd prośba.


Historia choroby Joanny jest jak niekończąca się prośba o pochylenie się nad losem młodej osoby, która pomimo wsparcia w rodzinie prosi bliskich i dalekich Przyjaciół o to, co jest tak trudne i tak bardzo boli.


Najsmutniejsze jest to, że zmuszona jest walczyć o życie
naznaczone chorobą, pokonując dumę i prosząc o pomoc i wsparcie
w pokryciu kosztownego leczenia i rehabilitacji

Numer konta w Fundacji chorych na Zespół Dandy - Walkera "Podaj Dalej" na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/...308

KOMENTARZE

 • Pomożemy?
  Przeczytałem artykuł (i nie tylko). Ta historia porusza. Jeśli chodzi o mnie, postaram się pomóc. Nie będzie tego wiele, ale złotówka do złotówki i uda się zebrać niezbędną sumę. Aśka, trzymaj się :-)
 • @aqwer 09:42:40
  Ja zawsze podkreślam że każda złotówka jest bardzo cenna. Ta złotówka jest kroplą w morzu, ale każde morze składa się właśnie z takich kropelek. Kropla do kropli a zbierze się ocean! Dlatego bardzo dziękuje za pomoc w imieniu dzielnej Asi i Jej przecudownych rodziców.
 • Miłość jest silniejsza niż wszystko...
  Szczerość i miłość jaką może dać osobiste przeżycie próbujemy jako rodzice przekazać Tym, którzy tego bardzo potrzebują. Walczymy prosząc o pozwolenie snucia planów na dzisiaj - żeby Asię mniej bolało, żeby w atmosferze nadziei mogła pomyśleć przez chwilę o nadchodzącym dniu.
  Wszystkim, którzy nam pomagają i pozwalają wierzyć w lepsze jutro szczerze dziękujemy ! - rodzice Joanny w imieniu Asi i rodziny

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej