Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Pomóżmy Kasi która walczy z Neuroboreliozą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Katarzyna choruje na Ruchową Polineuropatię Aksonalną w przebiegu Boreliozy. Ma Astmę oskrzelową, Wadę wzroku - Jaskrę i Zaćmę a w lewym oku straciła wzrok. Codziennie towarzyszy Jej ogromny ból. Liczymy na pomoc dobrych ludzi.


Katarzyna Sekular,
urodziła się 6 czerwca 1976 roku. Od 2001 roku choruje na Ruchową Polineuropatię Aksonalną w przebiegu Boreliozy. Choroba odebrała Jej już wiele. Zanikają jej mięśnie i nerwy. Ma zaburzenia równowagi i problemy z oddychaniem. Dodatkowo choruje na astmę oskrzelową, zaćmę posterydową i jaskrę, a w wyniku zapalenia nerwu wzrokowego straciła wzrok w lewym oku. Codziennie towarzyszy Jej ogromny ból, którego nie da się złagodzić nawet silnymi lekami przeciwbólowymi.

Od września 2009 zaczęła leczenie Neuroboreliozy według metod niestandardowych. Już pierwszy miesiąc przyniósł zaskakujące efekty. Reakcja organizmu była bardzo silna, co tylko dowiodło, że bakterie giną. Niestety leczenie jest bardzo drogie, nie refundowane przez NFZ. Koszt to około 2.000 zł. miesięcznie!

Dzięki ogromnemu wysiłkowi udało Jej się przez rok kontynuować leczenie, po czym zmuszona była przerwać, ze względu na problemy finansowe. Teraz niestety Jej organizm bardzo szybko przestał sobie radzić z chorobą.

Katarzyna traci siły z każdym dniem, znów porusza się o kulach, wróciły bardzo silne bóle. To co wyrwała chorobie przez ten czas gdy się leczyła, czuje jak ucieka Jej przez palce.

Kasi rozpacz i determinacja jest tak silna, gdyż ma dwójkę cudownych dzieci. Niestety nie wiedząc o swojej chorobie, zaraziła ich. Kasi córka ma spektrum choroby dwubiegunowej i zaburzenia emocjonalne. Ma indywidualny program nauczania. Synkowi często bolą nóżki, główka, miał osłabioną siłę mięśniową. Jego odporność jest bardzo słaba i często choruje. Kasia nie chce żeby i Jego spotkało to co Ją, gdyż również jest zarażony. Próby leczenia takiego malucha nie powiodły się, a w chwili obecnej nie jest w stanie podołać finansowo takim wydatkom. Niestety leczenie pochłania ogromną część dochodu rodziny.

Proszę, nie bądźmy obojętni - Pomóżmy Jej.

Liczę na pomoc dobrych ludzi, którzy sprawią,
że rodzina będzie mogła kontynuować leczenie
i zachowa resztki sprawności,
a na Ich twarzach uśmiech zagości na stałe. 


Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", na który możesz skierować pomoc,
znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/....283

KOMENTARZE

 • Niezależnie od woli pomocy w konkretnym przypadku
  jednocześnie zwracam uwagę na to, że chorzy mogliby też dać coś społeczeństwu,

  mogliby z należytą starannością opisywać swoje objawy, przebieg i skuteczność leczenia.

  Mafia medyczna ukrywa wiedzę przed społeczeństwem, aby łatwiej manipulować pacjentami, wyciągać z nich więcej kasy, i nie ponosić żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe leczenie.

  Społeczeństwo może się bronić tylko w jeden sposób - upowszechniając wiedzę medyczną. Mafia na to nie pozwala, ale przecież w tym aspekcie można posunąć się do obywatelskiego nieposłuszeństwa.

  A więc taka fundacja jak powyższa powinna mieć witrynę informacyjną, pozwalającą ludziom ocenić swoją sytuację zdrowotną.

  Wiele osób ma po boreliozie takie czy inne objawy. Może nie tak silne, jak opisywana tu osoba, to jednak nie pozwalające normalnie żyć. I w zasadzie nie mają dostępu do jakichkolwiek wiarygodnych informacji o komplikacjach zakażenia i sposobach leczenia. Jedyne informacje w sieci są zazwyczaj preparowane przez koncerny farmaceutyczne w celu reklamy swoich produktów.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej