Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Kieruje apel do Ciebie o wsparcie finansowe dla Hubercika

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hubert ma wadę wrodzoną kończyn dolnych i górnych,wrodzony brak kości śródręcza w prawej dłoni,przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie,refluks pęcherzowo-moczowodowy oraz pęcherz neurogenny.Z całego serca proszę o pomoc dla Niego.

Apel do wszystkich Ludzi
Dobrych Serc


Hubert Borowski
urodził się 9 czerwca 2010r. w szpitalu ICZMP w Łodzi z poważnymi wadami wrodzonymi kończyn dolnych i górnych oraz stopy końsko-szpotawe z deformacją pięty a także przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Ma wrodzony brak kości śródręcza w prawej dłoni jeden paluszek jest tylko chrząstkowy. Ze wszystkich kończyn sprawną ma tylko lewą rączkę. Dochodzi do tego wada układu moczowego pod postacią refluksu pęcherzowo moczowodowego z pęcherzem neurogennym co sprawia iż musimy sami cewnikować maluszka co 3-4 godziny.

Hubercik wymaga bardzo intensywnej i specjalistycznej rehabilitacji systematycznej i wielospecjalistycznej opieki medycznej. Konieczny jest sprzęt rehabilitacyjny ortopedyczny środki pielęgnacyjne oraz leki.


Codzienna godzinna rehabilitacja w fundacji AMI w Zduńskiej Woli kosztuje 50 zł. a w tygodniu ma 5 godzin ćwiczeń. Niebawem prawdopodobnie czeka nas wyjazd do Niemiec. Odnośnie konsultacji, co dalej z paluszkiem prawej rączki w którym jest tylko chrząstka.
 

Kierujemy apel do ludzi wielkiego serca o wsparcie finansowe
bądź rzeczowe
, które wpłynie na poprawę życia Hubercika
oraz pomoże w dojazdach i leczeniu być może nawet w Niemczech.
 

Z całego serca prosimy o pomoc w przezwyciężeniu tego trudnego dla nas czasu. Każda wpłata lub pomoc rzeczowa nawet ta najdrobniejsza będzie dla naszego synka ogromnie cenna. Wierzę że Hubercik będzie kiedyś zdrowym uśmiechniętym i sprawnym dzieckiem tak jak jego rówieśnicy.


Numer konta w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko", na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/....55

 

Za każdą udzieloną pomoc, ciepłe słowo, miły gest
z całego serca
dziękujemy.

KOMENTARZE

  • @
    Nie pozwólmy by pieniądze decydowały o przyszłości takich dzieci. Od tych spraw sa lekarze i panstwo od ktorych najpierw trzeba wymagac wypelnienia ich roli a nie zbierac pieniadze na jakieś fundacje.
  • @Mirosław Kraszewski 13:37:00
    święta racja! tylko w praktyce to zupełnie inaczej wygląda. i jakby było inaczej, nie trzeba byłoby dla takich dzieci.. szukać pomocy lub wsparcia finansowego na dalsze leczenie. pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej