Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Dzięki Tobie Adrian ma szanse na powrót do zdrowia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Adrian urodził się jako wcześniak.Lekarze zdiagnozowali u Niego MPD:tetrapareza spastyczną i Niedowład spastyczny czterokończynowy.Zwracam się z prośbą o pomoc w uzbieraniu środków finansowych na rehabilitację


Adrian Anioł urodził się 15 marca 2001 roku jako wcześniak. 10 tygodni przed wyznaczonym terminem tj. w 31tyg. ciąży z wagą 930g. Jego stan był bardzo poważny. Podłączony do CPAP-u potem śladowa ilość tlenu do inkubatora. Rodzina spędziła długie 56 dni w szpitalu, walcząc z sepsą, różnymi bakteriami. Adrianek był dzielny i od pierwszego oddechu walczył o życie. Po 14 miesiącach lekarze zdiagnozowali u Niego Mózgowe porażenie dziecięce (MPD): tetrapareza spastyczna czterokończynowa.

Adrian był już w swoim życiu wielokrotnie hospitalizowany. Przeszedł dwie poważne operacje: poluzowanie przywodzicieli i ścięgien Achillesa i osteotomię dwubiodrową podkrętarzową.

Jedyną metodą i jednocześnie szansąna normalne funkcjonowanie Adriana w życiu jest stała i systematyczna, codzienna rehabilitacja oraz specjalistyczne masaże i ćwiczenia. Rehabilitacja i ćwiczenia prowadzone przez następne miesiące zdecydują o całym Jego życiu. Adrian wymaga stałej opieki oraz intensywnej, wieloetapowej rehabilitacjiw specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych oraz indywidualnej rehabilitacji w domu.

Koszty rehabilitacji i zabiegów indywidualnych sięgają około tysiąc złotych miesięcznie, natomiast koszt turnusu rehabilitacyjnego w specjalistycznym ośrodku wynosi od 3 do 5 tys. złotych. Zabiegi rehabilitacyjno-usprawniające znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe.

 W związku z tym, zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą o pomoc
w uzbieraniu środków finansowych na rehabilitację dzielnego Adrianka.
 
Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", na który możesz skierować pomoc,
znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/....659

 

Za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę,
która pomoże Adrianowi w wykorzystaniu
szansy na powrót do zdrowia i samodzielnego życia
SERDECZNIE DZIĘKUJE.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej