Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Pomóżmy Karolowi postawić pierwsze kroki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Karol Kulka choruje na Mózgowe porażenie dziecięce, Niedowład kończyn dolnych, Zespół napięcia mięśniowego ze spastycznością czterokończynową, Hemiplegie, Bezdechy i Epilepsje. Zwracam się do osób dobrego serca o pomoc dla chłopca.

Zwracam się do osób dobrego serca o pomoc dla Karolka.

Karol Kulka urodził się w Jarocinie 17 marca 2010 roku. Przez 7 miesięcy rozwijał się prawidłowo, dwa razy miał ciężkie zapalenie płuc i ostre zapalenie oskrzeli. Gdy miał 10 miesięcy usłyszeliśmy od neurologa dziecięcego - Mózgowe porażenie dziecięce (MPD). Obecna diagnoza - Niedowład kończyn dolnych, zespół napięcia mięśniowego ze spastycznością czterokończynową, Hemiplegię, Bezdechy ciężkie iPadaczka - inaczej Epilepsja.

Karolek jest bardzo pogodnym chłopcem. Siedzi chwiejnie, raczkuje, nie chodzi i bardzo mało mówi. Każdy Jego uśmiech dodaje sił do dalszej walki.

Karolek potrzebuje stałej opieki neurologicznej i logopedycznej oraz potrzebuje monitor oddechu - SNUZA. Ma bardzo ciężkie bezdechy. Ostatnio są bardzo częste a nawet w nocy się pojawiły.

Mama chłopca ma ogromną nadzieje i wiarę, że dzięki intensywnej rehabilitacji, pewnego dnia wstanie i pójdzie na własnych nóżkach.

Pieniążki zbierane są, na:

  • Rehabilitację
  • Sprzęt rehabilitacyjny
  • Turnusy rehabilitacyjne
  • Monitor oddechu - np. SNUZA

Karolek jest podopiecznym Fundacji "Słoneczko".
Otworzone w niej osobiste konto Karolka,
pomoże w dalszej rehabilitacji i walce o lepsze jutro dla Niego.

Numer konta w Fundacji "Słoneczko", na który możesz skierować pomoc,
znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/...660

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej