Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Piotr Tymków woła o naszą pomoc

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Piotruś jest dzieckiem niepełnosprawnym u którego stwierdzono Autyzm wczesnodziecięcy. Potrzebuje stałej intensywnej rehabilitacji, częstych wizyt u specjalistów, pomocy edukacyjnych. Zwracam się do ludzi o dobrym sercu o pomoc finansową

Szanowni Państwo. Zwracam się do was z prośbą o pomoc finansową
na rzecz Piotra Tymków, który urodził się 3 lipca 2007 roku.


Wszystko układało się dobrze do 2,5 roku życia, aż w 2010 roku rodzina usłyszała diagnozę - Autyzm wczesnodziecięcy. Piotruś jest kochanym i pogodnym dzieckiem.

Obecnie wszystkie zbierane fundusze przeznaczone są na wizyty u logopedy, terapie behawioralną w Polskim stowarzyszeniu terapii behawioralnej, zakup pomocy dydaktycznych do zajęć rewalidacyjnych, zakup specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji, w zakresie zaburzeń sensorycznych i turnus rehabilitacyjny. Koszty leczenia i rehabilitacji są bardzo wysokie i przekraczają możliwości finansowe rodziny. Niestety większość tych świadczeń, nie jest refundowana przez NFZ a rodzina nie jest w stanie pokryć tych ogromnych kosztów.

Piotrek jeszcze nie mówi, dlatego wymaga częstych wizyt u specjalistów, pomocy edukacyjnych, stałej intensywnej rehabilitacji i leczenia. Każdy dzień czy tydzień bez niej oddala go od w miarę normalnego życia w przyszłości.

Rodzina utrzymuje się z zasiłku MOPS i z alimentów przyznanych na syna. Brak środków finansowych uniemożliwia dalsze leczenie, co nie tylko spowoduje zastój w rozwoju Piotrusia, lecz może spowodować poważny regres. Stałe wsparcie terapeutyczne daje Piotrusiowi szanse na samodzielność w dorosłym życiu.


Dlatego też zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wparcie finansowe dla Piotrusia. Tak bardzo mocno pukamy do waszych serc i prosimy o pomoc, o wpłatę nawet najmniejszych kwot.
Naprawdę liczy się każda, nawet najdrobniejsza suma..


Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", na który możesz skierować pomoc,
znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/....624

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej