Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Daniel potrzebuje wsparcia w zmaganiu się z chorobą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poznaj historie Daniela, który cierpi na Schizofrenie paranoidalną i Niedoczynność tarczycy. Proszę także o pomoc w Jego leczeniu i rehabilitacji.

 

Proszę  pomóż tej rodzinie
w leczeniu i rehabilitacji Daniela


Daniel Dąbrowski urodził się 26 sierpnia 1995r. Danielek jest niepełnosprawnym dzieckiem od 4 roku życia. Cierpi na Niedoczynność tarczycy. W 2001r. szkoła skierowała Daniela na badanie do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Po bardzo długim badaniu, stwierdzono że ma nadpobudliwość psychoruchową. Rodzina została poinformowani że powinna udać się z synem do Poradni Psychiatrycznej. Psychiatra po kolejnej wizycie przepisał Danielowi leki i wszystko miało być coraz lepiej. Ale niestety, mimo regularnie branych leków, choroba w bardzo szybkim tempie się nasilała.

Rodzina zaczęła szukać pomocy również w medycynie niekonwencjonalnej. Po kolejnych wizytach, była widoczna poprawa. Choroba się wyciszyła, ale niestety poprawa trwała bardzo krótko. Zaczęła być bardziej nasilona. Tym razem nie obyło się bez pobytu w szpitalu psychiatrycznym.

W lipcu 2008 r podczas ponad miesięcznym pobycie, lekarze zdiagnozowali u Danielka  Schizofrenie paranoidalną. Ta wiadomość była dla rodziny wielkim szokiem. Zaczęła się WALKA z chorobą o ZDROWIE I SZCZĘŚCIE Daniela. Były kolejne wizyty u specjalistów i zmiany leków. Dając Danielkowi leki, rodzina miała nadzieję, że stan zdrowia się poprawi, ale niestety... choroba w dalszym ciągu się nasilała. Schizofrenia jest chorobą niewyleczalną, ale dzięki fachowej pomocy, można z tą chorobą żyć.

Daniela rodzina, spotkała się z tą chorobą, oko w oko. Doświadczyli jej bliskości i mocy, która niszczy szczęście i zdrowie Daniela i całej rodziny. Danielek nie odczuwa szczęścia. Uśmiech, na Jego twarzy jest znikomy, a Jego smutne oczy są odbiciem Jego - zamkniętego świata. Nie łatwo jest walczyć z tą chorobą, ale MIŁOŚĆ DO DANIELKA pokona wszelkie przeszkody które stawia przed Nim życie!

Dzięki Nam Daniel może znów być szczęśliwy i żyć pełnią swojego życia,
tak młodego. Jednak do tego są potrzebne środki finansowe
na dalsze leczenie... Dlatego bardzo proszę Ciebie o pomoc,

nawet najmniejszą, która jest bardzo cenna

Numer konta w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu: pomagamy.dbv.pl/....651

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej