Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
42 posty 13 komentarzy

Pomagamy Dbv Pl

pomoc chorym - Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom i osobom dorosłym w leczeniu i rehabilitacji. Wszyscy nasi podopieczni mają założone konta w Organizacjach Pozarządowych OP lub Organizacjach Pożytku Publicznego OPP. Kont prywatnych nie podajemy

Pomagamy.Dbv.Pl - Kosztowne leczenie może uratować życie Natalii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Natalka Bielak od urodzenia cierpi na stwardnienie guzowate i lekooporną padaczkę.Zbieramy pieniądze na rehabilitacje,leczenie oraz operacje wszczepienia stymulatora nerwu błędnego dla ciężko chorej dziewczynki

Natalia Bielak z Janowa (kujawsko-pomorskie), urodziła się 29 sierpnia 2004 roku w ciąży bliźniaczej. Jest nie uleczalnie chora na Stwardnienie guzowate i Padaczkę lekooporną, jest to choroba postępująca. Nie mówi i nie chodzi.

Rodzina Natalki bardzo dużo wydaje na leczenie, rehabilitacje, leki, dietę ketogenną oraz dojazdy do poradni specjalistycznych i pampersy.

Aby zahamować napady padaczkowe, Natalia musi mieć wszczepiony implantstymulator nerwu błędnego (NeuroCybernetic Prosthesis). Koszt stymulatora to 40 tys. zł. Oprócz powyższego Natalia potrzebuje przenośnego koncentrator tlenu.

DodatkowoNatalkapilnie potrzebuje:
  • Lek przeciwpadaczkowy INOVELON - 100 mg tabletki. Dostępny tylko zagranicą. Jest to szansa na zmniejszenie napadów padaczki.
  • Materiały do manipulacji rączek, Materiały plastyczne, Układanki tematyczne itp.

Natalka ma nauczanie indywidualne w domku i zajęcia edukacyjne. To wszystko oczywiście wiąże się z kosztami. Nauczanie jest częścią rehabilitacji i dobre wyposażenie daje nowe możliwości Natalce.


Zwracam się z prośbą do Ludzi Dobrej Woli o wsparcie finansowe
w celu leczenia i rehabilitacji Natalii Bielak

 

Kontakt, Linki i Numer konta w ,
na który możesz skierować pomoc, znajdziesz w tym miejscu:
pomagamy.dbv.pl/....46

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej